Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mew Mew Power-postavy

30. 5. 2007

 Ichgo 2.2Ichigo Momomiya/Zoey Hanson je normální 13letá dívka.Ichigo byla vystavena mutace nebo-li DNA a tím se objevili jeji pravé schopnosti.Její dna je divoká kočka.S jejími novými silami musí Ichigo/Zoey zachraňovat planetu před Chimerama/Ciniklóni.Poorvé se setkala s Ryou Shirogane/Elliott Grant a s jeho partnerem Keiichirem Akasaka/Wesley J.Coolridge III.Pomocí Mimimew musí najít zbývající MewMew.

Mew Berii with her Loveberry StaffBerii Shirayuki/Berry-
Berry je prý Ichigova sestřenice.Ona je jedniná,která má dvě DNA.Berry změnila školu,protože tam měli rozkošné uniformy.Její uniforma v kavárně je světlo růžová ale když se promění tak má uniformu bílou.Je chytřejší než Ichigo/Zoey.

Mew Bridget's first appearenceLettuce Midorikawa/Bridget Verdant-Tohle byla třetí objevená MewMew.Lettuce/Bridget je velmi plachá dívka ale když jsou přátele v nebezpečídokáže na sebe vzít jakékoliv riziko.Pracuje v kavárně spolu s Zoey,Kikki,Coriny a Renee.Má ráda Elliotta.Je divné že neumí plavat když má DNA černého delfína.Její výstroj je celá do zelena.

Blue Knight 2Blue Knight-Blue Knight/Modrý rytíř je tajená osoba,která vždy dělá co slíbí a chrání Ichigo/Zoey před Cyniklóny.Zdá se že je také Cyniklón ale jeho kůže není tak bledá jako jejich.Zpočátku si Ichigo/Zoey myslela že Blue Knight je buď Elliott nebo Wesley,ale ve skutečnosti je to Mark.

mew corinaMinto Aizawa/Corina Bucksworth-Minto/Corina je bohatá dívka,která si myslí že Ichi/Zoey je snob.Je známa jako Modrý papoušek.V kavárně jenom sedí a popíjí čaj ale na to aby pracovala néé to nééé.Nejraději má Zakuro/Renee.

KisshuKissu/Dren-Kissu/Dren ovládá parazity,které se proměňujou na Chimery.když poprvé vystupoval v MewMew Power dal jako první pusu Ichigo/Zoey.A pak jí řekl Díky za polibek.Miluje Ichigo/Zoey.

DEEP BLUE!!!Blue Deep-Blue Deep je velitelem Cyniklonů.Doufá,že se mu podaří zničit Planetu a nebo ji vládnout.V 2 episodě slyšíme jenom jeho hlas.Ve 26 episodě ho uvidíme jako chráněnou forku a ve finálních čtyřem episodách ho uvidíme ve stínu Marka.Používá podobný měč jako Mark.

Ryou ShiroganeRyou Shirogane/Elliott Grant-Ryou/Elliott je jeden ze dvou,který se stará o kavárku.Jeho parták je Akasaka Keiichiro.Je velmi bohatý a má mazlíčka robota R2000,který je partnerem Ichigo Momomiya pojmenovaný Masha/Minimew.Ryou/Elliott vystudovat bohatou střední školu.On spolu se svým parťákem zjistil,že IchigoŽoey je jedna z MewMew.Pomocí polibku,který dal IchigoŽoey se vrátila do své původní podoby.Ryou/Elliott může být kočkou jen 10 minut.

PuddingPudding Fon/Kikki Benjamin-Pudding/Kikki jemalé děcko,které se připojilo k Ichigo,Minto a Lettuce.Má ráda vákony za peníze a zábavu.Je příliiš hloupá na to,aby si něco vzala k srdci.Pudding/Kikki zemřela matka a tak se stará o pět sourozenců sama (čtyři bratři a jedna sestra).její otec je Japonský bojovník.její proměna je Lví opice.

markMasaya Aoyama/Mark-Masaya/Mark je rozkošný/chytrý apopulární chlapec.Má obavu o planetu.Je Ichigův přítel a její ochránce.Cvičí také Kendo a je v tom nejlepší.On je vždycky klidný a ví že Ichigo/Zoey je MewMew.Pozdějí ho uvidíme v episodách jako Blue Knight.Miluje Ichigo/Zoey.

mew reneeZakuro Fujiwara/Renee Roberts-Zakuro/Renee je slavný model.Její proměna je šedý vlk.Nejraději pracuje sama.Zakuro nosí barvu purpurovou a to je barva jejího oblečení při proměně na MewMew.Umí mluvit pěti jazyky a hodně cestovala.

Ichigo Momomiya/Zoey Hanson-Ichigo/Zoey je 13letá dívka zamilovaná do Aoyamaka/Mark.Její proměna je divoká kočka.Je vůdce MewMew týmu.Když je nervózní objeví se ji uši a ocas přo proměně na MewMew.Miluje Aoyamaka/Marka.

TarutoTaruto/Tarb-Tarb/ je nejmladší člen Cyniklonů.později se pokoušel skamarádit s Kikki,ale zdá se že Kikki e do něho zamilovala,ačkoliv jeho vůli.Možná má rád Kikki ale není to jisté zjistím to.

SardonPai/Sardon-Sardon se zdá být nejstarší z Cyniklonů.Byl poslaný společně s Tarbem aby zničili MewMew.Jako Dren vytváří parazity.Je také velmi inteligentní,vždy používá počítač a uváží jestli to použijou při boji.

mashaMasha/MiniMew-MiniMew je robot sestavený pomocí Elliotta,který má pomáham Mew Mew hlášením Cynikloů.je to ochránce Zoey před Cynoklóny.

WesleyKeiichiro Akasaka/Wesley J.Coolridge III-Wesley a Elliott jsou dva vůdci MewMew kavárny.Ví toho hodně o Cyniklonů a jako první je objevil.Je velmi vzdělaný na dorty,koláče a další.Zamiloval se do Chrys ale každý měl jinou cestu Keiichiro/Wesley se v té době zajímal o vykopávky a Chrys se zajímala o motýli.Ale Keiichiro/Wesley ji na narozeniny připravil dort ale unesli Chrys Cyniklóni a tak mu dort spadl a zničil se.Naposledy co se viděli a dali sbohem.Dobrosrdečný a sladký Keiichiro/Wesley byl jednou archeolog,který se teď stal cukrářem.Je majitel MewMew kavárny.Jak Ryouovi/Elliottovi zemřeli rodiče,Keiichiro/Wesley souhlasil pomocí Ryoa/Elliotta dokončit výzkum.Je řečeno že Ryou/Elliott pracoval s Keiichirim/Weslym otcem.